Naoružani Heist MOD v2.6.5 (Nema kartice, Instant Case Open)

3.9/5 - (41 glasova)
oglašavati

Dünyanın en çok oynanan online oyunu Naoružani Heist MOD‘da sizleri bekleyen çok şey var. Rakiplerinizi kolayca yenin ve oyunu kazanın. Trgala‘da eğlence devam ediyor.

Oyun Armed Heist: Shooting games
Datum ažuriranja 23 September
Link igre
Verzija 2.6.5
veličina 57 mb
Produžetak APK
vrsta Mod

Mod funkcije

  • ne tab
  • Besmrtnost
  • Anında Kasa Açma

Naoružani Heist MOD video

 

info:

  1. Za instaliranje obb "Apk instalacija zahtijeva OBB" Kliknite.
  2. Prije preuzimanja igre provjerite da nemate igru ​​na telefonu ili emulatoru.
  3. na vašem telefonu postavke nepoznatih izvoraProvjerite je li uključen.

Oružana pljačka: Igra pucanja iz pištolja MOD download

Armed Heist: Shooting gun game Özellikler

Naoružani Heist, çetenizle beraber soygunlar yaptığınız bir silahlı aksiyon oyunudur. Amacınız takım arkadaşlarınız ile beraber polislere yakalanmadan soygunu başarı bir şekilde tamamlamaktır. Bu soygunları yönetmek tamamen sizin elinizde! Planını yap ve işe koyul. Tamamladığın her soygun için ödüller kazan, karakterlerini ve ekipmanlarını geliştir. Soygunların zorluk derecesi ekipmanlarının seviyelerine göre değişir.

oglašavati

Karakterinin görünüşünü nasıl hayal ediyorsan ona uygun aksesuarları seçip kendini soyguna hazırla. Naoružani Heist‘de birçok farklı silah, silah deseni, yelek ve maske bulunmakta. Oyun sonunda ve görevlerden elde ettiğin kasaları açarak bunlara erişebilirsin. Bunların dışında Naoružani Heist 3D görüntüsü ile daha kaliteli bir oyun deneyimi sunuyor.

Naoružani Heist‘de arkadaşlarınızla birlikte oynamak mümkün. Profesyonel soygunlar yapıp atışlarınızı geliştirebilirsiniz. Özel ödülleri hep beraber kazanın, hep beraber gelişin. Soygunları birlikte planlayın, hiç kayıp vermeden başarıya ulaşın.

oglašavati