kućiModFifa Mobilni Fudbal MOD v17.1.01 (Kraj misije, Kraj utakmice, +4 atributa)

Fifa Mobilni Fudbal MOD v17.1.01 (Kraj misije, Kraj utakmice, +4 atributa)

4.2/5 - (7491 glasova)
oglašavati

Fifa Mobilni Fudbal MODČekaju vas sjajne ponude u najigranijoj igrici online svijeta. Lako pobijedite protivnike i pobjeđujte u meču. Zabava trgala nastavlja se na.

Oyun Fifa Mobilni Fudbal
Datum ažuriranja 20 September
Link igre
Verzija 17.1.01
veličina 93 mb
Produžetak Apk
vrsta Mod

 

Fifa Mobilni Fudbal MOD video

 

info:

 1. Odjeljak na mreži radi samo.
 2. U ostalim dijelovima radi dobro.
 3. Prije preuzimanja igre provjerite da nemate igru ​​na telefonu ili emulatoru.
 4. na vašem telefonu postavke nepoznatih izvoraProvjerite je li uključen.

Fifa Mobilni Fudbal MOD download

Mod 1 ( Güvenli )

 1. Završena misija.
 2. Zamrznite plejer.
 3. Zamrznite golmana.
 4. Završetak utakmice. (Radi dalje.)
 5. Ubrzajte vreme.
 6. Anti ban.

 

oglašavati

Mod 2 ( Risk )

 1. Big goalposts
 2. Move bigposts to center
 3. Freeze players
 4. Freeze gk
 5. vrijeme
 6. brzina
 7. Perfect skilled game

Fifa Mobile Soccer Features

Fifa nogomet, mobildeki en iyi futbol oyunlarından biridir. Rüya takımınızı kurun ve rekabete başlayın. Binlerce lisanslı futbolcu ve yüzlerce takım ile oyun zevkinizi ikiye katlayın. Tamamen gerçekçi futbol oyununda rakiplerinizle yarışın ve puanlar toplamaya başlayın. Favori oyuncularını takımına alarak hedeflerine ulaş.

Çeşitli oyun modları ile takımınızı yukarılara taşıyın. Gerçek rakiplere karşı mücadele edin ve sıralamanızı yükseltin. Teke tek ve karşılıklı oyun modları ile gerçek rakiplerle rekabet edin. Antreman maçları yapın ve kendinizi test edin. Sıralamanızı arttırdıkça kazanacağınız ödüller de değişir. Elde ettiğiniz ödüller ile takımınızı daha da güçlendirin. Fifa nogomet‘de en iyisi olmaya çalışın.

Dilerseniz bir teknik direktör olabilirsiniz. Teknik direktör modu ile takımınıza yön verin. Rüya takımını kur ve maçlara başla. Stratejilerini ve taktiklerini maç içinde gerçek zamanlı olarak ayarla. Takımına kazanması için yardım et. Rakiplerini tek tek yen ve liderliğe oyna.

Günlük görevleri ve bonusları tamamla, ekstra özel hediyeler kazan. Düzenli olarak oyuna gelen harika etkinlikler ile yeni oyuncular elde et ve daha çok para kazan. Fifa nogomet‘de kazandığın paralar ile takımını güçlendirmek için transferler yapabilirsin. Takımında tutmak istemediğin oyuncuları satabilirsin. Marketten çeşitli paketler açarak yeni oyuncular elde edebilirsin. Oyuncularına antreman yaptırıp becerilerini arttırabilir, takımını daha da güçlendirebilirsin.

oglašavati