My Talking Tom 2 MOD v3.5.0.3103 (Neograničen novac)

3.9/5 - (12 glasova)
oglašavati

My Talking Tom 2 MOD, sanal dünyada sahiplendiğin, konuşabilen kedi dostun ile dünyayı keşfet ve maceraya hazır ol. Eğlence trgala nastavlja se na.

Oyun My Talking Tom 2
Datum ažuriranja 14 September
Link igre
Verzija 3.5.0.3103
veličina 118.58 mb
Produžetak Apk
vrsta Mod

Mod funkcije

  • neograničen novac

 My Talking Tom 2 MOD video

 

info:

  1. Çok fazla satın alma işlemi ban riskini arttırır.
  2. Prije preuzimanja igre provjerite da nemate igru ​​na telefonu ili emulatoru.
  3. na vašem telefonu postavke nepoznatih izvoraProvjerite je li uključen.

 My Talking Tom 2 MOD download

 My Talking Tom 2 Özellikleri

My Talking Tom 2 Konuşan bir kedi! Hayal edebiliyor musun? Sanal dünyada kapını çalan bu davetsiz misafir, artık senin en yakın dostun. Onunla macera dolu bir yolculuğa çıkmaya hazır ol.

oglašavati

Her seviye atladığında özel ödüller kazanabilirsin. Günlük görevleri tamamlayarak yeni kostümler, birbirinden farklı Karakter çıkarabilirsin. My Talking Tom 2‘de dostunu düzenli olarak ziyaret et. Acıkabilir, kirlenebilir hatta tuvaleti gelebilir.

My Talking Tom 2‘de Eğlencenin sınırı yok, binlerce farklı renk seçeneği ve dekor ürünleri ile evini dizayn edebilir, dilediğin renge boyayabilir, ve dostun Tom ile keyifli vakit geçilebilirsin. Günlük giriş ödülleri ile birbirinden farklı, özel hediyeler kazanabilirsin. Biriktirdiğin altın ile hayalin de ki eve  karaktere sahip ol. Bunun yanı sıra, marketten çeşitli paketler satın alabilir, diğer karakterlerin kilidini açabilir onlara dilediğin kostümü giydirebilirsin.. Sakalı olan bir kedi elbette komik olurdu.

Paketlerden ve görevlerden elde ettiğin özel kostüm ve ödüller ile arkadaşlarını kıskandır. My Talking Tom 2‘de Konuşan kedin seni anlayabilir. Ona sesli komutlar verebilir, uykusundan uyandırabilir, acıktığında karnını doyurabilir hatta ona çeşitli şakalar yapabilirsin. Tom acıktığın da çok huysuzdur. Kirlenmeyi sevmez, onu düzenli olarak yıkamayı unutma, kuyruğuna dokunulmasından hiç hoşlanmaz. Tüm bu özellikleri merak ediyorsan sende bize katıl.

oglašavati